O nas - Science and innovation Center

O nas

Science and Innovation Center to innowacyjny startup stworzony przez pasjonatów nowych technologii. Nasi trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie i szeroką wiedzę z zakresu robotyki, programowania i elektroniki.

W naszej ofercie znajdziesz praktyczne kursy z robotyki, na których zbudujesz robota, stworzysz autorską instalację świetlną i wiele innych urządzeń. Zaprogramujesz je w jednym z trzech popularnych języków programowania: ScratchC++ lub Python.

Kursy są prowadzone przez doświadczonych i utytułowanych trenerów, absolwentów najlepszych uczelni technicznych w Polsce, a zajęcia w małych grupach gwarantują przyjazną atmosferę, indywidualne podejście do każdego ucznia i szybki rozwój.

Nasz zespół

Andrzej Manujło

Założyciel/Trener

Moją pasją są systemy pozwalające analizować dane, ale przy ich budowie uwzględniam aspekty społeczne. W wolnym czasie tworzę projekty DIY z użyciem Arduino.

Krzysztof Hackiewicz

Założyciel/Trener

Od małego bawiło mnie rozkręcanie odkurzaczy i „naprawianie” sprzętu domowego. Lata później trafiłem na Politechnikę Warszawską i zostałem Elektronikiem który lubi programować.

Patrycja Szelągowska

Logistyka/Biuro
W pracy zajmuje się sprzedażą, obsługą klienta i wspieraniem członków zespołu w ich codziennych zadaniach. Czas wolny spędza z przyjaciółmi, grając w squasha lub przy dobrej książce.

Kamil Nadolski

Product Owner/Marketing manager
Marketingowy strateg naszego zespołu. W myśl hasła „Najlepszą reklamę robią zadowoleni klienci” dba o to, byście jako pierwsi dowiedzieli się o naszych produktach.