prograowanie dal dzieci Wydarzenia weekendzarduino -

Weekend z Arduino: Imprezowa listwa LED i Mój pierwszy Robot

Na zdjęciu znajduje sie komputer i listwa led zaprogramowana w arduino

Miniony weekend w naszym laboratorium upłynął pod znakiem Arduino – gościliśmy uczestników jednodniowych kursów „Imprezowa listwa LED” oraz „Mój pierwszy Robot”. Dzięki tym zajęciom, uczestnicy mieli możliwość zgłębić tajniki programowania i projektowania z użyciem Arduino, popularnej platformy do tworzenia elektronicznych projektów.

Na kursie „Imprezowa listwa LED” z Arduino, uczestnicy tworzyli własne kolorowe instalacje świetlne, które mogą ozdobić niejedno przyjęcie. Z kolei na zajęciach „Mój pierwszy Robot” z Arduino, z entuzjazmem budowali własne roboty, które potrafiły poruszać się i wykonywać różne funkcje.

Atmosfera podczas tych wydarzeń z Arduino była niezwykle pozytywna, zwłaszcza kiedy uczestnicy mogli podziwiać swoje dzieła w pełnej krasie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i zapraszamy ponownie!

Szczegóły naszej oferty kursów z Arduino oraz informacje o kolejnych spotkaniach znajdziecie na naszej stronie. Bądźcie czujni – o terminie następnego wydarzenia z Arduino poinformujemy niebawem!

praca w grupie 3 uczniów i nauczciela na projektem

Chcesz spróbować swoich sił w programowaniu Arduino i stworzyć coś niesamowitego? Dołącz do nas na kolejnych kursach z Arduino i odkryj świat technologii! Przejrzyj na naszą stronę, aby poznać naszą ofertę i dowiedzieć się o najbliższych wydarzeniach związanych z Arduino. Zapraszamy serdecznie!